top of page

Stel een vraag over deze training
-
De trainers:Deze opleiding wordt gegeven door Sandra Ball en Job van den Assem, twee ervaren organizers en trainers op het gebied van campagnevoeren en bewegingsopbouw.
-
6 opleidingsdagen:De basis van deze opleiding bestaat uit 6 face-to-face trainingsdagen. Alle dagen vinden plaats op vrijdag.
-
Groepswerk en begeleiding:Tussen de opleidingsdagen werk je in online sessies van 2 uur verder in kleinere groepjes aan jouw organizingplan. Verder heb je tussen iedere opleidingsdagen een coachingsgesprek van een uur met een van de trainers.
-
Verdieping & webinars:Na iedere opleidingsdag bieden we verdere verdieping aan. We delen films, artikelen en organiseren webinars met inspirerende bewegingsopbouw experts van over de hele wereld.
-
Tijdsbesteding:Naast de 6 opleidingsdagen ben je ongeveer 4 uur per week kwijt aan deze opleiding. Wil je all the way gaan, dan hebben we oneindig veel meer verdiepingsmaterialen voor je :-).
-
Corona:Wij volgen de regelgeving op de voet en zullen hierop waar nodig flexibel inspelen. Een face-to-face meeting vinden wij het meest wenselijk. Wij volgen op de dag zelf alle RIVM-maatregelen. Er is voldoende ruimte voor afstand, etc. Zoals het bij organizing hoort, stemmen wij de afspraken af met de groep. Iedereen moet zich veilig voelen. Mocht het onmogelijk zijn om bijeen te komen dan, switchen wij over naar een online training. Omdat het niet te doen is om 8 uur naar een Zoom-scherm te kijken, zullen wij de eerste praktijkdag splitsen in 2x4 uur. Wij hebben hier veel ervaring mee en kunnen toch een boeiend, afwisselend programma aanbieden met voldoende kwaliteit. En als het helemaal niet door kan gaan door striktere RIVM-regels? Dan krijg je natuurlijk je geld terug of ben je welkom bij het tweede opleidingstraject dat in september van start gaat.
Algemene informatie over onze trainingen:
bottom of page